Про нас

Наші переваги

досвід взаємодії з патентним відомством України
професійний погляд та багаторічна практика реєстрації та захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності
широка мережа міжнародних партнерів
фахівці з науковим ступенем у різних галузях техніки

Група компаній « ДіЛ » репрезентована на ринку патентних та юридичних послуг «Міжнародною патентною та юридичною фірмою «ДіЛ-Консалт» , заснованою в 2003 році, та «Міжнародним Центром Патентних Послуг та Перекладів «ДіЛ-Патент» , заснованим у 2014 році.

 

Патентні повірені України та засновники Групи компаній «ДіЛ» Людмила Портна та Діана Портна, які з 1995 року є співзасновниками ТОВ «А. Пригоф та партнери», однієї з перших компаній, що об'єднала патентних повірених України, які представляють патентні портфоліо глобальних міжнародних компаній, таких як Johnson&Johnson, ORTO-PHARM. Inc. (US), Du Pont, Janssen Pharmaceutica N.V. (B.E.), GlaxoSmithKline, Chinoin Pharmaceuticals, General Electric, а також провідних місцевих корпорацій, перенесли накопичений за ці роки досвід та знання у практику роботи Групи компаній "ДіЛ".​

 

Накопичений досвід роботи з патентним відомством України, аналіз практики судових рішень, широке коло міжнародних партнерів та професійні зв'язки, що встановилися з ними, дозволяють формувати комплексні стратегії ефективного набуття та захисту прав інтелектуальної власності в Україні та за її межами.

Враховуючи той факт, що ключем до подальшого ефективного захисту набутих прав та зменшення можливих судових ризиків, пов'язаних з некоректним розумінням матеріалів заявок, поданих іноземною мовою, є їх переклад, було прийнято рішення про створення окремої структури, у функції якої закладено організацію професійно виконаного перекладу патентної заявки.

З цією метою особливу увагу приділено добору штату з числа кваліфікованих фахівців, які мають вчені ступені у галузі техніки, інформаційних технологій, медицини, біотехнології, фармацевтики, хімії, хімічних технологій тощо.
 

Комплексний підхід до захисту прав на торгові марки ґрунтується на ретельному попередньому аналізі можливих відмов у наданні правової охорони, який передує подачі заявок на реєстрацію знаків для товарів та послуг, підготовці вмотивованих заперечень щодо відмови патентного відомства в реєстрації, а також боротьбі з порушниками прав Власників знаків для товарів та послуг.

 

Розуміючи, що практика має бути в постійному розвитку, колектив компаній спрямовує свої зусилля на обмін досвідом, зв'язками та знаннями з міжнародними партнерами, підтримуючи членство у міжнародних професійних організаціях та беручи участь протягом багатьох років у щорічних конференціях, організованих INTA (Міжнародна Асоціація власників торговельних марок ), AIPPI (Міжнародна Асоціація з охорони Промислової власності) та рядом інших організацій, які об'єднують професіоналів у галузі патентного права.