ОБРАВШИ НАС, ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 

  • досвід управління патентними портфоліо глобальних корпорацій;

  • штат експертів з науковими ступенями у різних галузях техніки;

  • широке коло міжнародних партнерів для бюджетного патентування за кордоном;

  • власний відділ патентних перекладів;

Для отримання правової охорони винаходу чи корисної моделі Вам необхідно підготувати пакет документів, що описують технічне рішення та дозволяють встановити обсяг правової охорони, а також провести процедуру реєстрації прав на технічне рішення у Патентному Відомстві України. Тому для патентування винаходів або корисних моделей бажано звертатися до професіоналів у галузі інтелектуальної власності (патентних повірених), які допоможуть правильно підготувати документи та отримати надійну правову охорону Вашого технічного рішення.

Процедура та вартість патентування в Україні

 

Офіційний збір за подання заявки на винахід становить 800 гривень. Якщо формула винаходу містить понад 3 пункти, то необхідно заплатити по 80 гривень за кожен додатковий пункт понад 3. Офіційний збір за проведення кваліфікаційної експертизи заявки на винахід, формула якої містить один незалежний пункт, становить 3000 гривень. Якщо кількість незалежних пунктів перевищує один, необхідно заплатити по 3000 гривень за кожен додатковий пункт понад один. Державне мито за видачу патенту на винахід становить 85 гривень. Коли заявником є резидент України та 100 дол. США (еквівалент у гривнях) у випадку, коли заявником є не резидент України.

 

Патент на винахід діє протягом 20 років. Термін дії патенту на корисну модель становить 10 років. Отримавши патент на винахід, необхідно пам'ятати, що за підтримку патенту в силі необхідно оплачувати щорічний збір встановленого розміру протягом дії патенту до настання числа та місяця подання заявки.